Een nieuwe manier om opdrachtgeversen professionals te verbinden.

Wij zijn VOOR.

De partners van voor

Aan de basis van VOOR staan Michel, Jan Willem en Marieke. Samen met Carola, Edo, Eric, Melanie, Philip, Selma, Lisette, David, Heike en Anne-Marie vormen zij het team van VOOR. Een team van ervaren recruiters met veel kennis in de sectoren en vakgebieden van onze opdrachtgevers.

Lisette Braam

06-50668050
lisette@voor.nl

Ik ben voor contact maken, want alleen door echt contact te ma...

Lees meer

Edo Lagendijk

06-54334822
edo@voor.nl

Ik ben voor groei door te delen en samen te werken. Door iede...

Lees meer

Michel Vos

06-21277017
michel@voor.nl

Ik ben voor werken vanuit je hart. Je kunt alleen ‘grea...

Lees meer

Carola Roos

06-54211464
carola@voor.nl

Ik ben voor verbinding vanuit nieuwsgierigheid. Ik geloof in ...

Lees meer

Eric de Macker

06-20494924
eric@voor.nl

Ik ben voor verandering door verwondering. De wereld waarin w...

Lees meer

Marieke Sprietsma

06-28121703
marieke@voor.nl

Ik ben voor jouw ambities. En voor je maximaal inzetten voor ...

Lees meer

Philip Backx

06-40980167
philip@voor.nl

Ik ben voor talent. Waarom talent? Het bewust worden van je u...

Lees meer

Heike Rook

06-24515662
heike@voor.nl

Ik ben voor samen creeren. Samen creeren heeft vooral imp...

Lees meer

Anne-Marie Kamphuis

06-11327212
anne-marie@voor.nl

Ik ben voor bezieling. Doen waar je in gelooft. Medewerkers di...

Lees meer

David Zeman

06-46003160
david@voor.nl

Ik ben voor Ik ben VOOR vertrouwen. De volgende sociale en psy...

Lees meer

Jan willem ten Hagen

06-41765586
janwillem@voor.nl

Ik ben voor beweging vanuit mogelijkheden. Want met een netwe...

Lees meer

Melanie Hubers

06-30761080
melanie@voor.nl

Ik ben voor een krachtige verbinding tussen mens en organisat...

Lees meer

Selma Koegler

06-54986664
selma@voor.nl

Ik ben voor ontwikkeling, zowel binnen een organisatie als va...

Lees meer