Een nieuwe manier om opdrachtgeversen professionals te verbinden.

Wij zijn VOOR.

De partners van voor

Aan de basis van VOOR staan Michel, Jan Willem en Marieke. Samen met Anne-Marie, Carola, David, Edo, Eric,  Kyra, Marielle, Philip, Roger en Stefan vormen zij het team van VOOR. Een netwerk van ervaren werving en selectie adviseurs met veel kennis en ervaring van het Recruitment vak en van de sectoren en vakgebieden van onze opdrachtgevers. Heb je belangstelling om ook VOORpartner te worden dan gaan we graag met je in gesprek.  #steedsmeermensenzijnVOOR

Roger Vroemen

06 20884554
roger@voor.nl

Ik ben voor groei door samenwerken! Samenwerken met elkaar en...

Lees meer

Jan willem ten Hagen

06-41765586
janwillem@voor.nl

Ik ben voor beweging vanuit mogelijkheden. Want met een netwe...

Lees meer

Eric de Macker

06-20494924
eric@voor.nl

Ik ben voor verandering door verwondering. De wereld waarin w...

Lees meer

Marieke Sprietsma

06-28121703
marieke@voor.nl

Ik ben voor jouw ambities. En voor je maximaal inzetten voor ...

Lees meer

Carola Roos

06-54211464
carola@voor.nl

Ik ben voor verbinding vanuit nieuwsgierigheid. Ik geloof in ...

Lees meer

Mariƫlle de Macker

06-15837236
marielle@voor.nl

Ik ben voor een positieve beweging. Ik geloof dat organisatie...

Lees meer

Edo Lagendijk

06-54334822
edo@voor.nl

Ik ben voor groei: door te delen en samen te werken. Door ied...

Lees meer

Michel Vos

06-21277017
michel@voor.nl

Ik ben voor werken vanuit je hart. Je kunt alleen ‘grea...

Lees meer

David Zeman

06-46003160
david@voor.nl

Ik ben voor vertrouwen. Authentiek en nieuwsgierig op zoek na...

Lees meer

Philip Backx

06-40980167
philip@voor.nl

Ik ben voor talent. Waarom talent? Het bewust worden van je u...

Lees meer

Kyra Cools

06-52336480
kyra@voor.nl

Ik ben voor de mooiste mogelijkheden. Als je die effectief we...

Lees meer

Stefan van den Oever

06-51705362
stefan@voor.nl

Ik ben voor ontwikkeling. De juiste focus en strategische keuz...

Lees meer

Anne-Marie Kamphuis

06-11327212
anne-marie@voor.nl

Ik ben voor bezieling. Doen waar je in gelooft. Medewerkers di...

Lees meer