Een nieuwe manier om opdrachtgevers en professionals te verbinden.

Wij zijn VOOR.

De partners van voor

Aan de basis van VOOR staan Michel, Jan Willem en Marieke. Samen met Anne-Marie, Carola, David, Edo, Eric, Kyra, Marielle, Philip, Roger en Stefan vormen zij het team van VOOR. Een netwerk van ervaren werving en selectie adviseurs met veel kennis en ervaring van recruitment, interim-management en van de sectoren en vakgebieden van onze opdrachtgevers. Heb je belangstelling om ook VOORpartner te worden dan gaan we graag met je in gesprek. #steedsmeermensenzijnVOOR

Roger Vroemen

06 - 20 88 45 54
roger@voor.nl

Ik ben voor groei door samenwerken! Samenwerken met elkaar en...

Lees meer

Faridah C. Azimullah

06 - 53 58 17 20
faridah@voor.nl

Ik ben voor dialoog. het faciliteren van beweging, voor wens...

Lees meer

Michel Vos

06 - 21 27 70 17
michel@voor.nl

Ik ben voor werken vanuit je hart. Je kunt alleen ‘grea...

Lees meer

Stefan van den Oever

06 - 51 70 53 62
stefan@voor.nl

Ik ben voor ontwikkeling. De juiste focus en strategische keuz...

Lees meer

Tim de Jong

06 - 40 29 72 85
tim@voor.nl

Ik ben voor vitaliteit. Vitale mensen en organisaties hebben ...

Lees meer

Mariƫt Hofenk

06 - 19 43 80 68
mariet@voor.nl

Ik ben voor samen groeien. 2 woorden, die staan voor wat ik be...

Lees meer

Carola Roos

06 - 54 21 14 64
carola@voor.nl

Ik ben voor verbinding vanuit nieuwsgierigheid. Ik geloof in ...

Lees meer

Jan Willem ten Hagen

06 - 41 76 55 86
janwillem@voor.nl

Ik ben voor beweging vanuit mogelijkheden. Want met een netwe...

Lees meer

Eric de Macker

06 - 20 49 49 24
eric@voor.nl

Ik ben voor verandering door verwondering. De wereld waarin w...

Lees meer

Kyra Cools

06 - 52 33 64 80
kyra@voor.nl

Ik ben voor de mooiste mogelijkheden. Als je die effectief we...

Lees meer

Marieke Sprietsma

06 - 28 12 17 03
marieke@voor.nl

Ik ben voor jouw ambities. En voor je maximaal inzetten voor ...

Lees meer

Edo Lagendijk

06 - 54 33 48 22
edo@voor.nl

Ik ben voor groei: door te delen en samen te werken. Door ied...

Lees meer

Anne-Marie Kamphuis

06 - 11 32 72 12
anne-marie@voor.nl

Ik ben voor bezieling. Doen waar je in gelooft. Medewerkers di...

Lees meer

Philip Backx

06 - 40 98 01 67
philip@voor.nl

Ik ben voor talent. Waarom talent? Het bewust worden van je u...

Lees meer

Esther Mouwe

06 - 22 41 46 69
esther@voor.nl

Ik ben voor serendipiteit: het vinden van iets onverwachts en ...

Lees meer

David Zeman

06 - 46 00 31 60
david@voor.nl

Ik ben voor vertrouwen. Authentiek en nieuwsgierig op zoek na...

Lees meer

Smaggy Biekman

06 - 10 20 31 57
smaggy@voor.nl

Ik ben voor een goed gesprek. Een gesprek waarin je elkaar daa...

Lees meer

VOOR Support

Roos van Starrenburg

Ik ben voor elkaar. Ondersteunen, samen doelen bereiken en van...

Lees meer