Een nieuwe manier om opdrachtgevers en professionals te verbinden.

Wij zijn VOOR.

De partners van voor

Aan de basis van VOOR staan Michel, Jan Willem en Marieke. Samen met Anne-Marie, Carola, David, Edo, Eric, Heike, Marielle, Roger, Philip en Stefan vormen zij het team van VOOR. Een team van ervaren recruiters met veel ervaring in de sectoren en vakgebieden van onze opdrachtgevers.

Stefan van den Oever

06-51705362
stefan@voor.nl

Ik ben voor ontwikkeling. De juiste focus en strategische keuz...

Lees meer

Michel Vos

06-21277017
michel@voor.nl

Ik ben voor werken vanuit je hart. Je kunt alleen ‘grea...

Lees meer

Eric de Macker

06-20494924
eric@voor.nl

Ik ben voor verandering door verwondering. De wereld waarin w...

Lees meer

Anne-Marie Kamphuis

06-11327212
anne-marie@voor.nl

Ik ben voor bezieling. Doen waar je in gelooft. Medewerkers di...

Lees meer

Jan willem ten Hagen

06-41765586
janwillem@voor.nl

Ik ben voor beweging vanuit mogelijkheden. Want met een netwe...

Lees meer

Philip Backx

06-40980167
philip@voor.nl

Ik ben voor talent. Waarom talent? Het bewust worden van je u...

Lees meer

Kyra Cools

06-52336480
kyra@voor.nl

Ik ben voor de mooiste mogelijkheden. Als je die effectief we...

Lees meer

Roger Vroemen

06 20884554
roger@voor.nl

Ik ben voor groei door samenwerken! Samenwerken met elkaar en...

Lees meer

Edo Lagendijk

06-54334822
edo@voor.nl

Ik ben voor groei door te delen en samen te werken. Door iede...

Lees meer

Carola Roos

06-54211464
carola@voor.nl

Ik ben voor verbinding vanuit nieuwsgierigheid. Ik geloof in ...

Lees meer

Marieke Sprietsma

06-28121703
marieke@voor.nl

Ik ben voor jouw ambities. En voor je maximaal inzetten voor ...

Lees meer

David Zeman

06-46003160
david@voor.nl

Ik ben voor vertrouwen. De volgende sociale en psychologische ...

Lees meer

Mariƫlle de Macker

06-15837236
marielle@voor.nl

Ik ben voor een positieve beweging. Ik geloof dat organisatie...

Lees meer